DAİRESEL BAHÇE KAPİLARİ
Teknik Bilgiler :

Kanatlı dairesel bahçe kapı motorları, müstakil konutların bahçe , apartman ve site türü binaların otopark , fabrika ve işletme girişlerinde her türlü demir ve ferforje kapılara uygulanabilme özelliğine sahip motorlardır.


 Dairesel kapi motoru emniyetli, elektromekanik ve Hidrolik bir sistem olup, her türlü konut ve iş yerinde bahçe giriş kapısından  otomatik olarak giriş ve çıkış yapılmasına olanak tanır. Dairesel kapı motorları  kapı boyutlarına ve ağırlıklarına göre farklı güçlerde üretilmektedir. dairesel kapı motorları otomatik kapanma fonksiyonu ile ikinci bir komut vermeye gerek kalmadan kapının açık kalma riskini ortadan kaldırır. Otomatik kapanma süresi sistemin kullanıldığı projeye göre ayarlanabilir.

 Dairesel kapi motorlari kapinin kapanma esnasinda araç veya yaya ya çarpmamasi için engel tanıma özelliği  ve   optik emniyet fotoseli ile desteklenmistir. Bu sayede kapi kapanirken ve açilirken arada araç veya insan var ise kapinin kapanmasi emniyet açisindan durdurulur. Kapanma  islemi  aradan engel  kalkması durumunda  kaldigi yerden devam ederek kapi otomatik olarak kapanır.

Silent, ister kayar olsun ister kanatlı, yeni ve mevcut bahçe kapılarına kolayca entegre edilebilen motor seçenekleri  sunar.