TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ
OTOMATİK KEPENK TAMİRİ
 
Is yerlerinin güvenligi için en önemli unsurlardan bir tanesi olan, gasp ve hirsizliklara karsi korumada çigir açan Otomatik Kepenk Sistemlerinin imalatini ve satis sonrasi servis destegini saglayan firmamiz, hem imalatlarinin kalitesi hem de her zaman arkasinda duran kurulus profili ile sektörünün en ayricalikli sunumlarina imzasini atmaktadir. Gerek kendi üretimleri gerekse baska firmalar tarafindan imal edilen farkli markalardaki otomatik kepenk sistemlerinde ortaya çikan ariza ve sorunlar için profesyonel teknik personeli ve zengin yedek parça deposu ile yedi yirmi dört görev basinda olan firmamiz, Istanbul genelinde verdigi hizmetler ile uzun vadeli çözümler sunmaktadir. 
 
 
Otomatik Kepenk Servisi dalinda gerek modern alt yapi ve ekipmanlari gerekse isinde uzman çalisanlari ile ön planda olan, çagrinin ardindan kisa sürede adrese ulasarak sorunlarin giderilmesi için çalisma baslatan kurulusumuz, vaktin nakit oldugu günümüz sartlarinda azami is gücü ve zaman kaybi ile kepenleri yeniden kullaniminiza sunar. Otomatik Kepenk Tamiri Fiyatlari konusunda da en az kalitesi kadar iddiali olan, son derece ekonomik maliyetlere sundugu hizmetler ile tekrar tekrar tercih sebebi olan firmamiz; hem yedek parça donanimini, hem teknik kadrolarini hem de garanti kapsamindaki parça ve servis destegini hizmetinize sunmaktadir.
 
SİLENT KAYAR KAPİ SERVİSİ
 
Mevcut çalisir sitem yada yeni yapilacak kapilara uygulanabilen, pratik kullanim özelligi ile konfor, geçit vermeyen yapisi ile güvenlik saglayan Kayar Kapi Çesitleri, garaj, villa, konut ve sitelerin girislerine uygulanan, kumanda yada kontrol panellerine tek bir dokunus ile kolayca açilip kapanan, hem kullanim hem de misyon açisindan büyük avantaj saglayan yeni nesil endüstriyel üretimlerin basinda gelmektedir. Ebat ve tasarim sikintisi bulunmayan, beklentilere uygulanacaklari mekanlarin özelliklerine göre onlarca farkli seçenekte üretilerek kullanima sunulan bu sistemlerin imalat, satis ve montajini gerçeklestiren firmamiz, satis sonrasinda sagladigi servis hizmet devamliligi ile de sektöründe ayricalik ve fark yaratmaktadir.
 
Marka ve model ayrimi yapmadan arizalanan kumanda, pano yada otomasyon sistemlerinin tamiratini ve parça tedarikini saglayan kurulusumuz, isini bilen, alaninda uzman teknik çalisanlari ile çagri yapmanizin ardindan kisa sürede size ulasarak sorunlarin çözümü için mesai harcamaya baslar. Manuel olarak da idare edilen bu ürünlerin otomasyon sistemlere sahip türleri için her türlü isçilik yedek parça temini ve tamirini gerçeklestiren firmamiz Kayar Kapi servis Fiyatlari ile de sektöründe büyük üstünlük saglar. Sorunun türü ne olursa olsun hepsinin üstesinden gelebilecek alt yapi, donanim ve ekipman destegine sahip olan kurulusumuz; özel sektör, kamusal alan ve konutlarin girisinde bulunan kayar kapilarin saglikli kullanimi için yogun mesai harcar.
 
FOTOSELLİ KAPI TAMİRİ
 
Kullanıldığı alanlara güvenlik ve enerji tasarrufunun yanı sıra prestijli bir görünüm de kazandıran, zarif tasarımları ve dekoratif görünümleri ile modern mekanların tamamlayıcı unsurları olan fotoselli kapı seçeneklerinin zamanla ortaya çıkan sorunlarına destek veren firmalardan bir tanesi olan, marka ve modeli ne olursa olsun güçlü alt yapısı ve kurumsal kimliği ile kalıcı çözümler bulan kuruluşumuz, yedi yirmi dört kesintisiz hizmet veren ekipleri ile İstanbul’un neresinde olursanız olun kısa sürede yanınızda olarak kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale gelmesini sağlar.
 
 
Profesyonel kurumsal kimliği, işinde uzman deneyimli teknik kadrosu, modern donanımları ve geniş yedek parça stoku ile sorunların kısa sürede çözülerek azami oranda iş gücü ve zaman kaybının yaşanmasını sağlayan kuruluşumuz, Fotoselli Kapı Tamiri Yapan Servisler içerisinde tüm bu üstün özellikleri ile büyük fark yaratır. Koşulsuz müşteri memnuniyetine inanan ve bu doğrultuda çözüm odaklı servis çözümleri sunan kuruluşumuz, Fotoselli Kapı tamir Fiyatları ile de müşterilerinin yüzünü güldürür.
 
Endüstriyel Kapı Imalati, satışı, montajı ve sonrasında servis desteği sağlayan ender kuruluşlardan bir tanesi olan ve bunun yanı sıra bu ürünlerin yedek parçalarının tedariki konusunda da en yetkili isimlerden olan firmamiz, bu sayede hem kısa sürede bozulan parçanın teminini sağlar hem de uzman çalışanları ile sorunları çözüme ulaştırarak yeniden kullanıma açar.
 
FOTOSELLİ KAPI SERVİSİ
 
Yapının tarihi, modeli ve genişliği ne olursa olsun fonksiyonel yapısı ve kolay uygulama özelliği ile her türlü alanın kapi girişlerine uygulanan ve kullanıcılarına büyük konfor sağlayan fotoselli kapı seçenekleri için servis desteği sağlayan kuruluşumuz, Fotoselli Kapı Yetkili servisi olarak İstanbul’un tamamında faaliyet gösteren ve yedi yirmi dört kesintisiz hizmet veren ekipleri ile sorunların çözümünü derhal yapan kurumsal bir kimliğe sahiptir. Kendi içerisinde tek kanat, çift kanat ve teleskopik olmak üzere farkli ürün guruplarına ayrılan ve her biri bulundukları alanın giriş çıkışs emniyeti ve enerji tasarrufunda etkin rol oynayan bu kapı seçeneklerinin zaman içerisinde ortaya çıkan arıza, düzgün çalışmama, bozulma sorunlarına işinde uzman alanında deneyimli teknik ekipleri ile derhal müdahale eden ve çözümünü kısa sürede gerçekleştiren kuruluşumuz, iş gücü ve zaman kaybının önüne geçmek için var gücü ile mücadele eder.
 
 
Her türlü Fotoselli Kapı Markasının ürettiği modeller için aynı kalite ve yaklaşım ile hizmet verebilecek alt yapı ve donanıma sahip olan firmamız, günümüz teknolojilerine sahip zengin ekipmanı ve profesyonel kimliği ile sektörünün en iddiali servis hizmetlerini yürütmektedir. Fotoselli Kapı Servisi Fiyatları konusunda da oldukça mütevazi olan ve verdiği hizmetin kalitesine karşın sektörünün en ekonomik sartlarını ortaya koyan kuruluşumuz, hızlı, güvenilir ve garantili tamir çözümlerine imzasını atar.
 
OTOMATİK KAPİ SERVİSİ
 
Uygulanacaklari alanlarin yapisi, genisligi, mimarisi ve dekorasyonuna göre pek çok farkli tarzda tasarlanarak kullanima sunulan hem mekanlarin güvenligi hem enerji tasarrufu hem de kullanim açisindan büyük kolaylik saglayan Otomatik Kapi Seçenekleri için üretici firma kimliginin yani sira teknik destek de saglayan firmamiz, Otomatik Kapi Yetkili Servisi olarak hem Anadolu hem de Avrupa yakasinda sorun çikartan otomatik kapi çesitleri için yedi yirmi dört yogun mesai harcar.
 
 
Markasi ve modeli ne olursa olsun isinde uzman her türlü hizmet içi egitimlerini almis deneyimli personelleri ve son sistem teknolojilere sahip ekipmanlari esliginde arizanin çözümü için ugrasan kurulusumuz, genis yedek parça stoku ile bozulan, arizalanan parçanin yenisinin tedarikini de saglar. Geçmisi çok uzun yillara dayanan köklü bir kurulus olan, endüstriyel üretim kapilarin imalat, satis ve montajini saglayan firmamiz, Otomatik Kapi Tamiri konusunda da müsterilerine büyük kolaylik saglar.
 
Otomatik Kapi servis Fiyatlari söz konusu oldugunda da kosulsuz müsteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek piyasasinin en ekonomik yaklasimli teknik destegini saglayan ve ortaya çikan her türlü sorunun çözümünü kisa sürede gerçeklestirerek hem zamandan hem de paradan tasarruf saglayan firmamiz; hizli, ucuz, sorunsuz ve garantili servis imkanlari ile müsterilerinin her zaman yaninda yer alir.